Головна Life style Сода чи розпушувач: чи є між ними різниця

Сода чи розпушувач: чи є між ними різниця

by Max

Під час готування випічки в одних рецептах зазначається сода, а в інших – розпушувач. Деякі господині вважають, що їх можна замінити один одним. Але це не зовсім так.

Подробиці

Сода та розпушувач діють у тісті однаково: вони змішуються з іншими інгредієнтами, взаємодіють із ними, в результаті чого утворюється вуглекислий газ. Саме він робить вироби м’якими, вищими, з пустотами всередині.

І хоч  сода й розпушувач мають однаковий принцип дії, існує неписане правило: соду кладуть у випічку, в складі якої є кислі продукти: кефір, сметана, сироватка, кисле молоко. Розпушувачу кисле середовище не потрібне, тому додаєте його у вироби без кислоти. Щоб розпушувач виконав свою функцію, йому треба тепло і будь-яку вологу.

Інколи можна додавати ці два розпушувачі наполовину, але все ж таки дотримуйтеся тих самих неписаних правил!

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.