Головна Новини Смертельний випадок від грипу зафіксували на Хмельниччині

Смертельний випадок від грипу зафіксували на Хмельниччині

by Max
Смертельний випадок від грипу зафіксували на Хмельниччині

Наразі епідеміологи фіксують зростання захворюваності на грип та ГРВІ.

На Хмельниччині продовжує зростати захворюваність на грип, гострі респіраторні вірусні інфекції та covid-19.

Наразі ріст захворюваності спостерігають не у всій області. Зокрема, у північній частині вона пішла на спад, а найбільше випадків лікарі фіксують у Хмельницькому та Кам’янець-Подільському районі. Про це під час брифінгу щодо епідситуації в області повідомив Микола Габрикевич, генеральний директор ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб», головний державний санітарний лікар Хмельницької області.

За його словами, за останній тиждень на Хмельниччині кількість зареєстрованих випадків гострих респіраторних вірусних інфекцій зросла на 2 тисячі і наразі зареєстровано понад 12 тисяч випадків.

«Сповільнилося поширення захворюваності на півночі області. Зокрема, в Нетішині заклади освіти вже повернулися до денної форми навчання. Найбільше випадків наразі фіксуємо у Хмельницькому районі, дещо менше – у Кам’янець-Подільському районі. Аби попередити поширення інфекцій, громадам, де це потрібно, надаємо рекомендації переводити заклади освіти на дистанційну форму навчання», – зазначив Микола Габрикевич.

За даними епідеміологів, найчастіше наразі хворіють діти та підлітки. Дещо сповільнилися темпи захворюваності на ГРВ через серед людей літнього віку.

Також, за словами Миколи Габрикевича, на Хмельниччині вже зафіксували один смертельний випадок від ускладнень спричинених грипом.

Щодо ковіду, то його фіксують стабільно від 200 до 300 випадків щотижня.

Як зазначає Микола Габрикевич, висока захворюваність на грип та ГРВІ протримається ще тиждень-два, потім піде на спад. Про це свідчить епіданаліз минулих років.

Читайте також: Відділення паліативної допомоги запрацювало в Летичеві

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.