Головна Новини Служив в одному батальйоні з дружиною: у Хмельницькому попрощалися з Сергієм Гулевським

Служив в одному батальйоні з дружиною: у Хмельницькому попрощалися з Сергієм Гулевським

by Max

Хмельничанин був командиром взводу, а його дружина працювала парамедиком.

У Хмельницькому вчора, 23 травня, попрощалися із Героєм підполковником Сергієм Гулевським. Як йдеться у сюжеті ТРК «Місто», чоловік став на захист нашої країни ще у 2014 році. У вересні минулого року на посаді командира взводу він визволяв із побратимами Харківщину. На жаль, 19 травня захисник загинув під час виконання бойового завдання в Запорізькій області.

«З Сергієм в 95-му році ми разом вступили в Харківський університет Кожедуба. Вчилися на одному поверсі, в одній казармі. Після закінчення, за розподілом, ми потрапили в Болград в аеромобільну девізію. Він був мені, як брат, – говорить товариш загиблого «Майстер». – У 2014 році, коли почалося, ми в перші дні також потрапили з ним військкомат. Перший рік знаходилися в військкоматі, після цього наші шляхи розійшлися. Він пішов на місяць раніше. Він одному напрямку, я – в іншому. Після того вже рідше бачилися. А тепер така звістка прийшла. Довелося залишити службу і приїхати».

Як розповідає колишній заступник командира 86-го окремого батальйону тероборони Хмельницького Володимир Попик, загиблий служив в батальйоні разом зі своєю дружиною Лідією Гулевською. Вона була бойовим медиком. Сергій помер практично в неї на руках, осколок потрапив йому в серце.

«Дуже хороша людина була. Він був багатьом, як батько. Які задачі він ставив – хлопці безумовно виконували його накази. Всі наші й поверталися за рахунок його правильних рішень. Такі командири мають бути, такі командири мають жити», – сказав побратим загиблого Героя «Край».

Сергію Гулевському назавжди залишиться 44 роки. Героя поховали на Алеї Слави у Раковому.

До теми: Війна забрала життя Олександра Оліщука з Красилівщини

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.