Головна Life style Скандал через грим: Брадлі Купера звинуватили в створенні образливого образу для фільму “Маестро” (відео)

Скандал через грим: Брадлі Купера звинуватили в створенні образливого образу для фільму “Маестро” (відео)

by Max

Брадлі Купер у центрі скандалу через вигляд у трейлері байопіка про Леонарда Бернстайна Після випуску трейлера фільму “Маестро”, що розповідає про життя композитора Леонарда Бернстайна, актора Бредлі Купера звинуватили в неадекватному гримі зірки, інформує KURAZH.

У 48 років актор виконав роль легендарного музичного диригента, однак накладний ніс, який Купер використовував, викликав хвилю обурення та критики.

Зокрема, цей образ був порівняно з “блекфейсом”. Свою здогадку висловили багато користувачів соціальних мереж, вказуючи, що вигляд Бернстайна, зображений Купером, є стереотипним та образливим, особливо з точки зору образу єврея. Цей скандальний образ значно відрізняється від реального вигляду Бернстайна, який змальований у фільмі.

Варто зазначити, що Кері Малліган також зіграла у фільмі, вона втілила образ дружини композитора, Фелісії Монтеалегре.

“Здається абсолютно непотрібним іти в цьому напрямку, враховуючи надприродну схожість. У справжнього Леонарда Бернстайна не було того смішного носа, який носить Бредлі Купер у “Маестро”, — зауважив один із коментаторів.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.