Головна Новини Сіятимуть пісок, чистимуть дно: хмельницький пляж готують до купального сезону

Сіятимуть пісок, чистимуть дно: хмельницький пляж готують до купального сезону

by Max

Кожних десять днів міський пляж перевірятимуть, чи не порушені санітарні норми.

Першого червня у Хмельницькому стартує купальний сезон. Наразі комунальники готують до нього міський пляж. На його утримання з бюджету громади на цей рік передбачили понад 300 тисяч гривень. Детальніше розповіли у сюжеті ТРК «Місто».

До літа на міському пляжі мають провести генеральне прибирання. Підготують кабінки, фонтанчики. Закуплена машина «Пінгвін», яка буде просіювати пісок. Подбають і про безпеку у воді: водолази обстежать і очистять дно Південного Бугу від сміття, конструкцій і каменів, що можуть становити загрозу для відпочивальників. Також дослідять якість води та піску.

«Укладені угоди з нашим міським лабораторним центром щодо відбирання проб піску, води і питних фонтанчиків щодо їхньої відповідності санітарним нормам. Відбирання проб буде здійснюватися три рази на місяць, тобто кожних десять днів», – розповідає виконувач обов’язків начальника управління комунальної інфраструктури Василь Кабальський.

З початку літа заступають до чергування на пляжі також рятувальники, будуть встановлені обмеження щодо запливу. 

Читайте також: У Хмельницькому можна безкоштовно зробити тест на ВІЛ

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.