Головна Новини Шукають бомбардувальники: у Повітряних силах пояснили, чому ворог знову атакував Хмельниччину

Шукають бомбардувальники: у Повітряних силах пояснили, чому ворог знову атакував Хмельниччину

by Max

За словами речника Повітряних Сил ЗСУ Юрія Ігната ворог шукає, де ховають наші бомбардувальники після подій в Криму.

Сьогодні на світанку, 15 вересня, росіяни атакували ворожими дронами Хмельниччину. З 17-ти запущених дронів усі були знищені Силами протиповітряної оборони. Разом з тим, як повідомили в Хмельницькій ОВА, внаслідок збиття «шахеда» уламки впали в одному з сіл Хмельницького району та пошкодили будинки, школу, лінії електропередач. Постраждалих серед людей немає.

Про те, чому росіяни атакували саме Хмельниччину, в ефірі телемарафону розповів речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат, повідомляє «Українська правда».

За його словами, російське командування вночі цілило дронами по Хмельниччині, намагаючись віднайти українські бомбардувальники після подій в окупованому Криму.

«Атакована Хмельниччина. Розуміємо, що шукає ворог: де командування сховало бомбардувальники наші після тих подій, які відбулися нещодавно у нашому морі біля Криму».

Додамо, що в ніч на 13 вересня окупаційна «влада» Севастополя повідомила про пожежу на судноремонтному заводі в районі Кілен-балки, Міноборони Росії заявило про атаку ракетами та безпілотними катерами, внаслідок ракетного удару було пошкоджено два кораблі. Тоді командування Повітряних сил ЗСУ подякувало українським пілотам за те, що окупантів «штормить» у Севастополі.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.