Головна Новини Шоумен дядя Жора з Хмельницького презентував кліп на нову пісню і зібрав сто тисяч переглядів

Шоумен дядя Жора з Хмельницького презентував кліп на нову пісню і зібрав сто тисяч переглядів

by Max

У відео на пісню знялася блогерка Анастасія Фокс.

Відомий шоумен з Хмельницького дядя Жора (справжнє ім’я – Вадим Мичковський) випустив кліп на нову пісню “Дівчина-космос”.

Відео, яке вже зібрало майже сто тисяч переглядів та продовжує й далі їх набирати, артист опублікував на своєму Youtube-каналі.

Цю пісню виконавець присвятив жінкам від яких «шкварчить у грудях».

«Для кожного чоловіка саме його кохана є тією найгарнішою, особливою, неземною, тією з якою хочеться бути, з якою хочеться подорожувати, про яку хочеться співати пісні. Цей трек про космічну любов» – розповів Вадим Мичковський.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Разом з треком співак презентував і відео роботи.

“У кліпі як і в авторському тексті гумориста, не обійшлось без долі іронії. В головній ролі разом з шоуменом Дядьою Жорой знялась телеведуча та блогерка Анастасія Фокс”, – йдеться в описі до відео.

Раніше сайт “Є” писав, що у лютому Дядя Жора випустив серйозну пісню “Відмінимо плани”, яка увійшла до рейтингу Shazam.

Після про те, що хочеться кожному українцю – пожити мирним життям. На теперішній час відео на пісню зібрало півтора мільйона переглядів.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.