Головна Life style Що робити, якщо цибуля почала рано жовтіти

Що робити, якщо цибуля почала рано жовтіти

by Max

by Max

Причини пожовтіння цибулі на грядці можуть бути різними. Від нестачі вологи та ще ряду інших причин.

Подробиці

Найперша з причин – це брак вологи. Якщо ґрунт дуже сухий, то цибуля страждає й різко жовтіє. Треба дотримуватися правил поливу. На початку літа поливати 2-3 рази на тиждень. А в другій половині вже достатньо й одного.У засуху треба поливати частіше.

Якщо цибулі не вистачає поживних речовин, вона також жовтітиме. Зазвичай бракує  азоту. Для цього підгодовують цибулю добривами, які містять азот. Можна зробити настій з гною та сечовини.

Комахи-шкідники також є однією з причин раннього пожовтіння цибулі. Найчастіше вражають цибулю – цибулева муха та цибулева  міль. Від молі обробляють грядку спеціальними інсектицидами. А деревний попіл або попіл із соняшників допоможе проти цибулевої мухи.

Тебе може зацікавити

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.