Головна Life style Що потрібно для вдалого інтиму: декілька секретів

Що потрібно для вдалого інтиму: декілька секретів

by Max

Існує безліч рекомендацій щодо вдалого та гарного сексу, але деталі, які зроблять його по-справжньому чудовим, передає KURAZH.

Бажання

Базове правило якісного сексу — взаємне бажання партнерів. Пам`ятайте, що немає жодного «подружнього обов`язку», тому що слово «борг» не має нічого спільного із щирим бажанням. Буде чудово, якщо і ви, і ваш чоловік божеволієте одне від одного, і транслюєте думку «Я хочу тебе!».

Інтрига

Впевненість у постійній доступності сексу — не найкраща приправа для бажання. Наприклад, ви можете вдати, що зовсім не налаштовані на заняття любов`ю, і водночас протягом вечора ненав`язливо збуджувати свого чоловіка.

Розкутість

Дівчина, яка знає, чого вона хоче, стає ще бажанішою. Це означає, що не варто соромитися розповідати і, якщо потрібно, показувати, які дотики приносять вам задоволення, які слівця заводять з пів оберта і які пози ви любите найбільше.

Похвали

Усім нам потрібне схвалення та захоплення від людини, яку ми любимо. Сфера сексуального життя — не виняток. Не скупіться на теплі слова, хваліть свого коханого за ініціативу, за ваше задоволення, за випробувані емоції. Повірте, ваша подяка розпалюватиме в ньому бажання віддаватися сексу на повну котушку.

Чесність

Поділіться з партнером своїми еротичними фантазіями. Спочатку вам може бути соромно або ви боятиметеся нерозуміння і глузувань з боку партнера. Далеко не всі пари наважуються на таку щирість. Але ті, хто наважуються, — найщасливіші. Звичайно ж, зовсім не обов`язково втілювати усі фантазії в реальність, але знати, що саме заводить вашого партнера, зовсім не зайве.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.