Головна Новини Ще дві релігійні громади на Хмельниччині прийняли рішення про перехід до ПЦУ

Ще дві релігійні громади на Хмельниччині прийняли рішення про перехід до ПЦУ

by Max
Ще дві релігійні громади на Хмельниччині прийняли рішення про перехід до ПЦУ

Мова йде про громади села Михиринці та Малі Жеребки, що на Теофіпольщині.

На Хмельниччині ще дві релігійні громади прийняли рішення про перехід до Православної Церкви України. 16 лютого цього року у двох селах на Теофіпольщині відбулися збори вірян про вихід із УПЦ. Мова йдеться про храм Свято – Троїцької Парафії у селі Малі Жеребки та капличку Свято – Михайлівської Парафії села Михиринці. Про це повідомляють у Теофіпольській селищній раді.

Зокрема, у селі Михиринці учасники зборів одноголосно проголосували за перехід громади до ПЦУ, а у селі Малі Жеребки – більшістю голосів учасників зборів. Настоятелю храму Свято – Троїцької Парафії села Малі Жеребки Шепетівської Єпархії УПЦ отцю Олександру Гуменюку було запропоновано перейти разом з релігійною громадою до Православної Церкви України, проте він від пропозиції відмовився.

На зборах також були присутні Теофіпольський селищний голова Михайло Тененев та благочинний Теофіпольського округу ПЦУ митрофорний протоієрей – отець Василь Крисак, які висловили своє бачення щодо зміни канонічного підпорядкування релігйних громад. До речі, віруючі села Михиринці стали 20 релігійною громадою на Теофіпольщині, яка перейшла до ПЦУ.

Читайте також: Бойову медикиню зі Славути нагородили нагрудним знаком ЗСУ

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.