Головна Life style Шеф-кухарі розповіли, що не так з тістом, якщо випічка тріскається в духовці

Шеф-кухарі розповіли, що не так з тістом, якщо випічка тріскається в духовці

by Max

Якщо майбутня випічка в формі дивиться гарно, то це до певного моменту. Коли дійде до утворення скоринки, верх може просто лопнути. І про бездоганний вигляд вже не піде мова. Чому тріскається, поговоримо детальніше далі в статті.

Подробиці

Якщо так сталося, причиною може бути перевищення рекомендованої кількості соди в рецептурі. Аналогічно це стосується розпушувача. Можлива також ситуація, що духовка перегріта. В результаті скоринка утворилася, а от середина виробу сира.

Звичайно, що причини різні можуть бути. Можна попередити проблему наступний раз. Наприклад, можна змастити олією або вершковим маслом верх пирога, кексу. Так створиться рівний глянець. Зробіть ще кілька проколів.

Є ще один спосіб, якщо тісто рідке. Потрібно поставити в духовку. Нехай проведе там половину потрібного часу. Потім дістаньте. Нехай охолоне протягом 15 хвилин. Поверніть назад допікатися. Все повинно бути ідеально.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.