Головна Life style Шеф-кухарі розповіли, для чого вони проштрикують яєчню виделкою

Шеф-кухарі розповіли, для чого вони проштрикують яєчню виделкою

by Max

Більшість людей не знають про лайфхак з яєчнею та виделкою. Але його використовують шеф-кухарі та досвідчені кулінари. Будете ви погоджуватися з метою проштрикування яєчні чи ні — ваша особиста справа, але цей лайфхак існує.

Подробиці

При смаженні кухарі досить часто ножем або виделкою проштрикують яєчню. І в них вона смажиться досконало. Ідеальний результат, коли просмажений білок та рідкий жовток.

Якщо обережно чимось гострим штрикати білок, він буде розтікатися. В результаті він швидше буде готуватися, а жовток буде зберігатися яскравим та рідким.

Як тільки білок почне схоплюватися, можна починати проштрикувати. Місце повинно бути якнайближче до жовтка, але не задіньте його. Нехай ваша яєчня буде найсмачнішою!

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.