Головна Новини Шахраї ошукали на 33 тисячі хмельничанина, який хотів придбати трактор

Шахраї ошукали на 33 тисячі хмельничанина, який хотів придбати трактор

by Max

Покупку чоловік робив через інтернет.

Шахраї ошукали 51-річного хмельничанина на 33 тисячі гривень, коли той намагався придбати трактор, натрапивши на оголошення в інтернеті. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницького районного управління поліції.

«Маючи намір придбати трактор, на безкоштовній дошці онлайн оголошень потерпілий знайшов привабливу пропозицію. Чоловік зв’язався з «продавцем» та переказав кошти на надісланий рахунок. Коли ж оголошення зникло, а на його дзвінки припинили відповідати, хмельначин зрозумів, що натрапив на шахраїв», – розповіли деталі афери в поліції.

Наразі за цим фактом працівники поліції проводять перевірку. А також радять громадянам бути обачними під час онлайн-покупок і нагадують основні ознаки шахрайських пропозицій в інтернеті:
– занижена вартість товару,
– необхідна повна або часткова передоплата за товар,
– відсутність можливості оплати товару під час отримання у відділенні або в кур’єра служби доставки.

«Аби не потрапити у пастку до шахраїв під час онлайн покупок, радимо дотримуватися наступних правил: користуйтеся лише перевіреними сайтами, обговорюйте деталі угоди виключно в чаті торговельного майданчика, не вводьте реквізитів платіжних карток (CVV-код, термін дії картки) на незнайомих платформах та не передавайте стороннім зазначену інформацію в інший спосіб, не переказуйте кошти наперед, обирайте послугу післяплати», – додають правоохоронці.

Читайте також: Судитимуть хмельничанку, яка ошукала в соцмережі 120 людей

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.