Головна Новини Село на Хмельниччині планує купити вживаний катафалк за півмільйона гривень

Село на Хмельниччині планує купити вживаний катафалк за півмільйона гривень

by Max

Аукціон проведуть 14 квітня.

Сахновецька сільська рада оголосила тендер на придбання спеціалізованого вживаного катафалка. Його очікувана вартість становить 500 тисяч гривень. Про це стало відомо зі сайту “Прозорро”.

У технічній документації вказано, що планується придбання автомобіля марки “Mercedes-Benz Sprinter 312”. Рік виготовлення автівки вказаний у проміжку між 1995-им і 2000-им роками. Його бокові та задні двері мають бути тонованими, а підлога металевою. Автомобіль має бути обладнаний подіумом з рухомою платформою для труни. Подіум має розташовуватись у боковій частині салону автомобіля.

Крім того, серед інших параметрів: навантажувальний пристрій (подіум) повинен мати замкові пристрої для надійної фіксації домовини під час руху автомобіля, також має бути наявна глуха перегородка між водійським та пасажирським відсіком, спеціальні поручні при вході в салон.

Машина має бути поставлена до першого липня цього року.

Варто зазначити, що подібний автомобіль є в оголошеннях з продажу автівок. Його ціна складає 12 тисяч доларів. Машина 1999 року випуску.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.