Головна Новини Село на Хмельниччині готується замовити укриття для дитсадка за два мільйони гривень

Село на Хмельниччині готується замовити укриття для дитсадка за два мільйони гривень

by Max

Йдеться про придбання комплекту швидкоспоруджуваних захисних споруд.

Маківська сільська рада оголосила тендер на придбання модульних будиночків укриття, які розмістять на території дитсадка. Про це стало відомо зі сайту “Прозорро”.

Мова йде про придбання комплекту швидкоспоруджуваних захисних споруд цивільного захисту модульного типу на території дитячого садочка «Сонечко». Очікувана вартість захисної споруди становить 2,3 мільйона гривень.

Укриття має складатись зі шести модулів та двох тамбурів. Товщина стінки модуля має становити не менше як 100 міліметрів. Загальна площа – не менше 11 квадратних метрів. Вікна у споруді не передбачені. Місткість одного модулю не менше 18 осіб.

Модуль повинен бути повністю вироблений зі залізобетону та передбачати окреме розташування. Постачальник забезпечує виготовлення, постачання та монтаж модульних залізобетонних захисних споруд. Споруда повинна передбачати заглиблення в ґрунт не менше як 1,5 метра.

Спуски до укриття мають бути облаштовані сходинками, пандусом і накриттям. В захисній споруді мають бути дві санітарні кімнати. Гарантійний термін експлуатації – не менше 36 місяців. Планується, що укриття мають зробити до кінця червня.

Нагадаємо, що Вовковинецька селищна рада придбала комплект захисного укриття  вартістю 735 тисяч гривень. Мова йде про придбання комплектів спеціалізованого захисного укриття «Будинок Хоббіта».

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.