Головна Life style Селена Гомес показала результати схуднення у відвертому відеоролику до треку “Single Soon”

Селена Гомес показала результати схуднення у відвертому відеоролику до треку “Single Soon”

by Max
Селена Гомес показала результати схуднення у відвертому відеоролику до треку “Single Soon”

Американська співачка Селена Гомес, якій 31 рік, випустила відвертий музичний кліп на свою нову композицію під назвою “Single Soon”. Презентація відбулася на YouTube, повідомляє KURAZH.

Зірка представила свій новий трек, супроводжуючи його вражаючим відеорядом. У цьому відео Селена вирішила продемонструвати результати свого схуднення, позуючи в боді з рожевими блискітками та прикрасою у вигляді підвіски з літерою “S”.

Композиція має іронічний відтінок та розповідає про самотність співачки. Також у відеокліпі можна помітити натяк на популярний телесеріал “Секс і місто”.

Нова робота Селени вже зібрала низку похвальних коментарів.

Перед цим Селена випустила трек “My Mind and Me” у листопаді 2022 року. Також знаменитість активно була залучена в зйомки третього сезону серіалу “Вбивства в одній будівлі”.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.