Головна Life style Секрети нарощування вій: як зробити погляд молодшим після 45

Секрети нарощування вій: як зробити погляд молодшим після 45

by Max
Секрети нарощування вій: як зробити погляд молодшим після 45

Нарощування вій – процедура, яка може бути виконана незалежно від віку. Проте з віком з’являються деякі особливості та правила, які допомагають зробити вигляд вій більш гармонійним та природним.

Особливо для жінок, які перейшли позначку 45 років, нарощування вій може стати ідеальним рішенням. Штучні вії дозволяють досягти чудового вигляду без потреби в макіяжі та маскують вікові зміни у ділянці очей, повідомляє KURAZH.

Для збереження молодшого погляду, важливо ретельно підготуватися до процедури нарощування. Вибір довжини та об’єму вій грає важливу роль у досягненні бажаного результату.

Варто зазначити, що надмірно “лялькові” вії підходять переважно молодшій групі. Для нас же, бажаючих досягнути корекційного ефекту, важливий природний підхід.

Довжина

З віком проблема навислої повіки стає дедалі очевиднішою. Багато хто помилково вважає, що замаскувати птоз допоможуть екстрадовгі вії. Насправді майстри рекомендують жінкам 45+ придивитися до більш природної довжини, до 10-12 мм.

Форма

Лисячий, білячий, котячий ефект — за вікового опущення куточків очей краще обирати схеми з наростаючою довжиною вій від внутрішнього краю до зовнішнього. Головне — підібрати перехід, який не матиме надто різкого і ненатурального вигляду, але це вже залежить саме від вашої форми очей.

Колір

Переважна більшість майстрів працює виключно в чорній гамі. Але такі вії мають надто різкий вигляд — особливо під час нарощування блондинкам або світлооким дівчатам.

Якщо в арсеналі вашого майстра є темно-коричневі, шоколадні вії, більш наближені до натурального відтінку, спробуйте хоча б раз зробити нарощування з ними. Вони гармонійніше доповнюватимуть ваш образ — і менше підкреслюватимуть наявність темних кіл або припухлостей під очима.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.