Головна Life style Сальма Хаєк продемонструвала природну красу під час відпочинку в Мексиці

Сальма Хаєк продемонструвала природну красу під час відпочинку в Мексиці

by Max

56-річна мексикано-американська акторка Сальма Хаєк поділилася в Instagram світлинами свого обличчя без фільтрів та макіяжу, зробленими під час відпочинку в Мексиці, інформує KURAZH.

“Я знайшла шеф-кухаря в місті поруч з моїм у Ла-Пас, Нижня Каліфорнія. Мені пощастило”, — підписала фото акторка, яка є дружиною французького мільярдера Франсуа-Анрі Піно.

Сальма Хаєк виклала селфі разом з мексиканським кухарем, демонструючи свою натуральність без макіяжу та фільтрів, а також з розпущеним волоссям.

Коментатори під фото висловлюють захоплення: “Найкраща їжа та сніданок”, “Завжди добре мати друга-кухаря, друга-лікаря, та когось в мафії, хто вміє зберігати секрети”, “Як круто, що ви підтримуєте нашу культуру і який щасливий шеф-кухар, що може нагодувати королеву”.

Наразі Сальма Хаєк відпочиває в Мексиці, де катається на коні вздовж узбережжя та проводить час разом з родиною.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.