Головна Новини Ринок землі: яка середня вартість гектара на Хмельниччині

Ринок землі: яка середня вартість гектара на Хмельниччині

by Max

Земля в Україні дорожчає, але не в усіх регіонах.

Попит на землю сільськогосподарського призначення залишається стабільним, незважаючи на війну. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За даними Мінагрополітики, за три роки з початку земельної реформи подарували та продали лише 1 відсоток землі. Тож, зазначають, це руйнує міф про те, що її «одразу ж всю продадуть».

За даними Опендатабот, найдешевшою за весь час з моменту відкриття ринку стала земля на Херсонщині — 23 тисячі гривень за гектар. А найдорожчі угіддя виявились на Львівщині — 132 тисячі гривень за гектар.

На Хмельниччині ж середня вартість гектара землі сягнула 37 тисяч 626 гривень.

В Мінагрополітики додають, що середня ціна на землю наразі зростає, але далеко не у всіх регіонах. Заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Денис Башлик зазначив, що в останній час земля значно подорожчала у трьох областях. Це Тернопільська, Львівська та Івано-Франківська.

На Хмельниччині ж середня вартість гектара землі сягнула 37 тисяч 626 гривень. Джерело: opendatabot.ua

Читайте також: Заступник голови Хмельницької ОВА очолив Держпродспоживслужбу України

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.