Головна Life style Руслана Лижичко святкує 51-річчя: співачка зробила шанувальникам музичний подарунок

Руслана Лижичко святкує 51-річчя: співачка зробила шанувальникам музичний подарунок

by Max

by Max

Сьогодні, 24 травня, відома українська співачка Руслана Лижичко та переможниця «Євробачення—2004» святкує 51-річчя. У фотоблозі Instagram виконавиця опублікувала допис, який і став прем’єрою нового синглу Iron Beat.

Саме на сьогодні в Руслани була запланована ця прем’єра. Це одночасно подарунок для прихильників, фанів, підписників та для неї самої. Наприкінці допису співачка зазначила, що найкращим днем народженням для неї буде, якщо всі будуть робити донати для підтримки України.

Нагадаємо, що новий сингл Руслани вийшов двома мовами: українською та англійською. В них дещо різне посилання для світу, але відчути буйні ритми зможуть абсолютно всі, незалежно від мови прослуховування. Сингл вже є на всіх стримінгових платформах.

Тебе може зацікавити

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.