Головна Новини Розшукують чоловіка з Меджибізької громади

Розшукують чоловіка з Меджибізької громади

by Max

Наразі його місце перебування невідоме.

Поліцейські встановлюють місцезнаходження жителя села Лисогірка Меджибіжської територіальної громади Алєксєєва Олексія Івановича, який народився 21 березня 1952 року. Про це повідомляють у Летичівській селищній об’єднаній територіальній громаді.

Розшукують чоловіка «худорлявої тілобудови, зріст близько 175 сантиметрів, був одягнутий у верхній одяг, чорну шапку, зелені брючні штани та резинові чорні калоші. При собі документів та мобільного телефону не має, наявні провали в пам’яті», – інформують у відділі поліції №3 (смт Летичів) Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області.

Правоохоронці звертаються до всіх, хто має інформацію, що може бути корисна, повідомляти її за номерами телелефонів: 102, 097-3694216, 093-2490531, 067-3830430.

Читайте також: Справа Сергія Гамалія щодо нетверезого водіння: ексочільник Хмельницької ОВА на суд не з’явився

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.