Головна Політика Російська ППО збила безпілотник під Москвою – Собянін

Російська ППО збила безпілотник під Москвою – Собянін

by Max

Російська ППО збила безпілотник, який наближався до Москви у п’ятницю вранці, написав мер російської столиці Сергій Собянін у Telegram.

За його словами, дрон був збитий поблизу Люберців, на південний схід від Москви.

Російські ЗМІ повідомляють, що аеропорти «Внуково» і «Домодєдово» тимчасово тимчасово призупинили прийом і виліт літаків, затримались десятки рейсів.

Крім того, губернатор Брянської області РФ Роман Старовойт заявив, що зранку населений пункт Курчатов атакували два буцімто українські безпілотники.

Російська столиця Москва, а також території, що межують з Україною – насамперед Білгородська, Брянська та Курська області, – останнім часом регулярно зазнають атак безпілотників, а прикордонні регіони і артилерійських обстрілів. Українська сторона не коментує цих подій.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.