Головна Новини Родині загиблого Героя України з Хмельницького вручили сертифікат на житло

Родині загиблого Героя України з Хмельницького вручили сертифікат на житло

by Max

Дмитро Васильєв боронив Україну з 2014 року.

Володимир Зеленський вручив 30 сертифікатів на отримання квартир Героям України та родинам полеглих воїнів, які удостоєні цього звання посмертно. Серед тих, хто їх отримав – родина загиблого підполковника з Хмельниччини, командира ракетного дивізіону 19-ї ракетної бригади «Свята Варвара» Дмитра Васильєва. Про це повідомили в Офісі президента.

«Сьогодні я хочу подякувати кожному й кожній із вас за те, що такі Герої є в України. І на нашу землю вже точно не прийдуть такі часи, коли хтось міг би змусити українців забути своїх Героїв. Українці своєї незалежності та власної держави вже ніколи не віддадуть, ніколи Україна не зрадить пам’яті своїх Героїв. Будь ласка, будьте гордими за наших людей, які боролися так, що стали взірцем на покоління. І, будь ласка, хай усі в Україні пам’ятають, якою ціною вдавалося і вдається зберегти незалежність», – зазначив Зеленський.

Дмитро Васильєв служив у 19-й ракетній бригаді «Свята Варвара». Там він пройшов шлях від лейтенанта до підполковника. На захист країни Герой став у 2014 році. Дмитро Васильєв керував ракетним дивізіоном і з перших хвилин масштабного вторгнення російських окупантів.

18 березня 2022 року разом із побратимами потрапив під обстріл у Запорізькій області. Від отриманих поранень він помер у лікувальному закладі. Похований на Алеї Слави у місті Хмельницький. Дмитро Васильєв за життя отримав орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеню, а вже посмертно – ІІ ступеню.

Йому присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка». Також посмертно. 

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читайте також: У Кам’янці-Подільському відкрили меморіальну дошку 19-річному Герою Олександрові Куртику

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.