Головна Новини Родина загиблого Героя Сергія Кириленка передала FPV-дрони

Родина загиблого Героя Сергія Кириленка передала FPV-дрони

by Max

В пам’ять про сина…

Родина капітана Сергія Кириленка, який загинув 6 липня минулого року, на отримані виплати купила та передала прикордонникам FPV-дрони камікадзе та комплект керування FPV-дронами з виносною антеною, які допомагатимуть українським захисникам у боротьбі із ворогом. Про це повідомили в пресслужбі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Сергій Кириленко загинув 6 липня 2023 року на Запорізькому напрямку. Того дня бійці зведеного прикордонного загону отримали бойове завдання на штурм ворожих позиції. Старший лейтенант Кириленко був у складі однієї зі штурмових груп. Прикордонники прорвали лінію оборони загарбників, що дало змогу просування Сил оборони, але Сергій, отримавши численні поранення несумісні з життям, вийшов з цього бою на щиті. Сергію Кириленку було 23 роки.10 липня 2023 року в останню дорогу його провели в Хмельницькому. Про Героя читайте в матеріалі – Пам’яті Сергія Кириленка: історія 23-річного загиблого прикордонника.

Сергій Кириленко

Сергію Кириленку навіки 23 роки. Фото з dpsu.gov.ua

«За проявлений героїзм та мужність під час виконання завдань із забезпечення захисту суверенітету та територіальної цілісності України Сергію Кириленку було присвоєно посмертно чергове військове звання «капітан», – додають у пресслужбі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Читайте також: Хмельницький передав ще 300 FPV-дронів для ЗСУ

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.