Головна Life style Рецепт смачного стейку з яловичини

Рецепт смачного стейку з яловичини

by Max
Рецепт смачного стейку з яловичини

Хочемо поділитись з вами рецептом смачного стейку із яловичини.

Цей рецепт буде корисний спортсменам, які нарощують м’язи і просто любителям поїсти смачного м’яса. Адже хороша яловичина є джерелом креатину, яку охоче споживають не лише культуристи, а й любителі силових видів спорту.

Нагадаємо, креатин – це речовина, яка сприяє зростанню м’язів, підвищує їхню працездатність і силу. Чи не краще нам на обід покласти кривавий стейк замість того, щоб жувати суху курячу грудку та запивати її креатиновим шейком?

В переважній більшості закладів дуже важко отримати добре просмажену яловичину. Можливо, ми боїмося напів сирого м’яса? Ми боїмося, що в нас болітиме живіт? Але це зовсім не так! Сире м’ясо краще засвоюється нашим організмом, а термічна обробка позбавляє його поживних речовин.

Отже, поїмо тартари і криваві стейки для здоров’я!

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.