Головна Life style Ресторанний спосіб відварювання кальмарів: вони не будуть гумовими

Ресторанний спосіб відварювання кальмарів: вони не будуть гумовими

by Max
Ресторанний спосіб відварювання кальмарів: вони не будуть гумовими

Кальмари добре відомі своєю вередливістю в плані приготування. Перетримаєш їх в окропі буквально на кілька хвилин, і вони стають гумовими. Можна вважати зіпсованим продуктом. Є ресторанний спосіб відварювання. З ним ви точно будете кожен раз на висоті.

Подробиці

Підготуйте кальмари до приготування. Їх потрібно почистити, дістати хітиновий шкелет. Тушки наріжте кільцями. Можна і не різати, якщо потрібні цілі для фарширування.

Посипте кальмара сіллю. Покладіть в миску та залийте окропом. За одну хвилину злийте воду та промийте тушки холодною водою. Ось і весь секрет. Навіть відварювати не треба.

Зверніть увагу, що одинарна обробка підходить для кілець. Якщо ж ви обробляєте цілу тушку, тоді таку процедуру рекомендується повторити.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.