Головна Новини Реп від Наталії Фаліон: «Лісапетний батальйон» випустив нову пісню

Реп від Наталії Фаліон: «Лісапетний батальйон» випустив нову пісню

by Max

Колектив присвятив композицію Збройним Силам України.

Відомий в Україні гурт з села П’ятничани, що на Чемеровеччині, «Лісапетний батальйон» нещодавно презентував нову пісню. Цього разу колектив заспівав про українських захисників. Композицію під назвою «ЗСУ» доповнили репом від солітки гурту Наталії Фаліон.

У пісні артистки називають українських військовослужбовців «справжніми козаченьками» та «героями України-неньки», супроводжуючи усе відео з кадрами, де воїни захищають Україну.

«Дякую ЗСУ за кожен новий день, що я можу зустріти у вільній Україні. До вашої уваги прем’єра пісні про ЗСУ і для ЗСУ. Це нова пісня, яку я присвячую Збройним Силам України. Перемога близько!» – йдеться в описі презентованої роботи.

Нагадаємо, раніше «Лісапетний батальйон» та Наталія Фаліон заспівали про досвід років. Цього року пісня отримала новий сенс.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.