Головна Новини «Раз і назавжди заборонити це фсбешне кубло» – Симчишин про побиття військового в храмі моспатріархату

«Раз і назавжди заборонити це фсбешне кубло» – Симчишин про побиття військового в храмі моспатріархату

by Max

Міський голова запевнив, що на позачерговій сесії будуть припинені користування усіма земельними ділянками на території громади для УПЦ (мп).

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин відреагував на побиття військового в храмі, що належить до УПЦ (мп), оприлюднивши звернення у своєму телеграм-каналі. За його словами, ті, хто бив військового мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності. Патрульні, які склали протокол на військового мають бути звільнені.

Нагадаємо сьогодні, 2 квітня, депутат Хмельницької обласної ради Віктор Бурлик оприлюднив відео, на якому люди в рясах застосовують до військового фізичну силу. Військовий прийшов у храм запитати, скільки людей ще має загинути, щоб люди перестали ходити в московський патріархат.

Інцидент стався в Покровському кафедральному соборі міста.

За словами Олександра Симчишина, після таких подій ті священики, які мають хоч частинку українського зобов’язані негайно вийти з фсбешної структури.

«Московська фсбешна агентура у вигляді УПЦ МП має бути заборонена по всій країні. Той антиукраїнський шабаш, який відбувається останніми днями в столиці і побиття військового у Хмельницькому мають стати залізобетонним аргументом для Верховної Ради, аби проголосувати законопроект про заборону: раз і назавжди заборонити це фсбешне кубло», – висловився про інцидент міський голова.

Він також запевнив, що на позачерговій сесії будуть припинені користування УПЦ (мп) усіма земельними ділянками на території громади. Такеж рішення ініціюватимуть до обласної та районної рад.

Нагадаємо, за фактом побиття військовослужбовця, зафіксованим на відео, в Головному управлінні Нацполіції області відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.