Головна Новини Пухнастий талісман з-під Бахмута житиме у Хмельницькій міській раді

Пухнастий талісман з-під Бахмута житиме у Хмельницькій міській раді

by Max

Кошеня привіз з зони бойових дій поранений військовий.

У Хмельницькій міській раді з’явився особливий талісман. Відтепер там житиме кошеня родом з-під Бахмута. Тваринку поки що не назвали, однак вже радіють її появі.

Як розповідає заступник міського голови Микола Ваврищук, кошеня привіз зі сходу в Хмельницький поранений військовий 95-ої бригади.

«Боєць шукав місце, де можна прилаштувати кошеня. І ми подумали: нехай живе такий талісманчик в міській раді, – говорить Микола Ваврищук. – Я дуже тварин люблю, а тим більше такий час зараз… Треба цей світ добрішим робити».

Відповідальних, які доглядатимуть за кошеням, вже знайшли. А хмельничанам пропонують долучитися до вибору клички для тварини.

«До нас з житлових будинків раніше забігали тварини, але так, щоб в нас тут хтось жив – то вперше. Вона не буде жити виключно в приміщенні. Крім будівлі міської ради, є подвір’я, є приміщення збоку. Господарський відділ вже повідомлений, що вони щасливчики і відповідальні за її догляд, – додає посадовець. – Як назвати – ще думаємо. Ми розглядали варіант «Бахмут», але то чоловічий рід, а вона дівчинка».

Читайте також: Як хмельницька військова евакуйовує тіла загиблих під Бахмутом

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.