Головна Новини Прихисток для людей, які постраждали від насильства, відкрили в Меджибожі

Прихисток для людей, які постраждали від насильства, відкрили в Меджибожі

by Max

На Хмельниччині це вже 4-й притулок, створений за кошти державної субвенції.

У Меджибожі відкрили прихисток для людей, які постраждали від домашнього насильства. Діятиме він на базі місцевого центру надання соціальних послуг. Для притулку реконструювали приміщення, закупили необхідне обладнання, меблі та інвентар.

«На жаль, в нашій громаді поширені випадки домашнього насильства. Тому для нас є надзвичайно важливим, щоб постраждалі громадяни могли отримати належну психологічну, медичну, правову та соціальну допомогу, а також, при потребі, мали надійне місце для безпечного тимчасового прихистку від кривдників», – каже Меджибізький селищний голова Олександр Ткач.

Тут надаватимуть соціально-психологічну та первинну правову допомогу, а також соціальні послуги. Для жінок з дітьми, які звертатимуться в центр, буде можливість на деякий час залишитись у спеціально облаштованому приміщенні. Також тут можуть знайти прихисток люди, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Розрахований прихисток на 6 ліжкомісць для дорослих та 3-х дітей, а також є кімната для людей з особливими потребами.

За словами селищного голови Олександра Ткача, у цьому ж приміщенні облаштовано соціальну пральню, приміщення для перукаря, масажний кабінет та кімнату для реалізації проєкту «Інститут третього віку» – місце, де люди похилого віку будуть мати можливість проводити спільно та з користю своє дозвілля. Також тут розташований центр первинної медикосанітарної допомоги, а неподалік ЦНАП, сектор з питань соціального захисту населення та служба у справах дітей.

Створили притулок за кошти субвенції з державного бюджету та за підтримки Фонду ООН «UNFRA» у галузі народонаселення за фінансуванням уряду Бельгії.

Зокрема, у 2023 році з державного бюджету Меджибізькій громаді було виділено 5,3 мільйона гривень на створення такого прихистку. Окрім того з бюджету самої громади виділили 2,9 мільйона гривень для реконструкції приміщення Центру надання соціальних послуг, структурним підрозділом якого буде притулок. Ще 2 мільйони гривень на закупівлю меблів, необхідного обладнання та техніки для притулку виділили з Фонду підтримки ООН.

До слова, на Хмельниччині це вже 4-й притулок, який відкрито за кошти державної субвенції.

Для жінок з дітьми, які звертатимуться в центр, буде можливість на деякий час залишитись у спеціально облаштованому приміщенні. Фото: з фейсбук-сторінки Меджибізької селищної ради

Розрахований прихисток на 6 ліжкомісць для дорослих та 3-х дітей, а також є кімната для людей з особливими потребами. Фото: з фейсбук-сторінки Меджибізької селищної ради

Читайте також: Суд зобов’язав Нетішинську міськраду взяти на баланс 14 протирадіаційних укриттів

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.