Головна Life style Прості трюки для зменшення набряків під очима: поради для свіжого вигляду!

Прості трюки для зменшення набряків під очима: поради для свіжого вигляду!

by Max

Хочете мати свіже та розкішне обличчя? Вибухові поради допоможуть зменшити набряки під очима та надати вашій шкірі сяючий вигляд, інформує KURAZH.

  1. Застосовуйте холод: Заморожені ложки або холодні компреси з декількох хвилин можуть допомогти звузити судини і зменшити набряки. Ефект – помітний!
  2. Масаж з льодом: Пройдіться крижинкою льоду по області навколо очей, роблячи м’які коливні рухи. Це допоможе стимулювати кровообіг та зменшити набряки.
  3. Застосовуйте засоби для зменшення набряків: Використовуйте очні креми або гелі з активними компонентами, такими як алое вера або кофеїн, які допоможуть зменшити набряки та освіжити шкіру.
  4. Використовуйте чайні пакети: Застосуйте злегка охолоджені чайні пакети (чорний або зелений чай) на закриті очі протягом 10-15 хвилин. Таніни в чаї допоможуть стягнути шкіру і зменшити набряки.
  5. Збережіть зволоженість: Підтримуйте свою шкіру добре зволоженою, використовуючи зволожуючі креми або серуми. Гідратація допоможе уникнути набряків та збереже вашу шкіру здоровою.

З цими простими порадами ви зможете зменшити набряки під очима та отримати свіжий та привабливий вигляд. Пам’ятайте, що регулярність – ключ до успіху!

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.