Головна Новини Прощання з Героями: у кількох громадах Хмельниччини поховали захисників

Прощання з Героями: у кількох громадах Хмельниччини поховали захисників

by Max

Воїнів проводжають на Деражнянщині, Ярмолинеччині, Кам’янеччині, Шепетівщині.

Хмельниччина продовжує втрачати своїх захисників. У різних частинах області тривають прощання з полеглими воїнами.

Сьогодні, 6 квітня, Деражнянська та Вовковинецька громади у жалобі за захисником України Радзієвським Анатолієм Олександровичем. Як повідомляють у Деражнянській міській раді, на момент смерті хлопцю було всього 20 років.

«В останню путь провести героя у його рідному селі Коричинцях зібралося чимало людей: рідні, знайомі, друзі, керівники громад – всі прийшли, щоб вшанувати пам’ять полеглого Героя за віддане життя та захист нашої батьківщини, – йдеться у повідомленні. – Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, односельчан усіх, хто знав його, любив і шанував».

Анатолію Радзієвському було 20 років.

В останню путь його провели у рідному селі.

Вчора, 5 квітня, в останню путь захисників проводжала Ярмолинецька громада і Кам’янець-Подільський.

З захисником Віктором Богненом прощалися на Ярмолинеччині Серце воїна перестало битися 31 березня. У цей час він із побратимами ніс військову службу і виконував завдання на Київщині.

«Прощання з воїном відбулося на центральній площі селища. Цього ранку засніженій і оповитій тихим смутком. На тлі сніжно-сірої площі живими барвами виділялися квіти, які люди принесли своєму землякові на знак шани його жертовного подвигу», – розповідають у громаді

Після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну Віктор Богнен у березні 2022 року не чекаючи повістки сам прийшов у військкомат. Так у 58 років він став військовослужбовцем Збройних сил України. Спершу були навчання у Кам’янці-Подільському, далі виконував завдання командування на різних напрямках – у Рівненській, Харківській, Київській областях. За увесь час служби додому провідати рідних приїжджав лише двічі і всього на кілька днів. 31 березня 2023 року з Київщини, де у той час ніс службу захисник, надійшла трагічна звістка про те, що Віктора не стало.

Віктор Богнен був родом із Ярмолинець.

Захисник раніше був вчителем історії, останні роки займався столяркою.

Місцем останнього спочинку молодшого сержанта ЗСУ стала Алея Слави на кладовищі в Ярмолинцях. У захисника залишилися дружина, син, донька з родиною.

Скорботний день також був у Кам’янці-Подільському. В останню дорогу там провели нашого воїна Юрія Кріля.

«Він був сином, батьком, чоловіком, вірним товаришем для своїх побратимів, бойовим медиком, який рятував життя інших на війні. Таким він і залишиться в нашій пам’яті – справжнім Героєм», – пише міський голова Михайло Посітко.

Юрій Кріль загинув 28 березня на Луганщині.

Чоловік з сім’єю проживав у місті Кам’янець-Подільський.

У суботу, 8 квітня, зі своїм Героєм прощатимуться у Шепетівці. Як повідомляє міська рада, 13:00 на площі Шевченка відбудеться прощання із Графом Леонідовичем Афанасіядє. Солдат був стрільцем. Його життя обірвалося 9 вересня минулого року у Харківській області.

Захиснику було 38 років.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.