Головна Life style “Проміняла совість на шмотки”: у мережі зацькували співачку Maruv через війну

“Проміняла совість на шмотки”: у мережі зацькували співачку Maruv через війну

by Max

Співачка, яка народилася в Дніпропетровській області, продовжує цинічно виступати в Росії і мовчати про кровопролиття своїх співгромадян навіть після звірячих ударів по її малій батьківщині.

Співачка Maruv, справжнє ім’я якої – Анна Корсун, активно веде свій блог. Вона публікує там свій одяг, розваги, інформацію про нові пісні, проте жодної згадки про війну, яка зараз триває на її батьківщині, там немає. Після 24 лютого 2022 року Maruv зробила вибір на користь Росії – країни, яка напала на Україну. Як повідомляє KURAZH, про це пише УНІАН.

До повномасштабного вторгнення в Україну у неї було багато слухачів, але після того, як вони побачили її реальну позицію, на адресу Maruv почав литися хейт в спробі донести їй істину. Як правило, на негативні коментарі Корсун не відповідає – їх зі сторінки зірки видаляють. Але не відразу. 

Реакція мережі

Ось що пишуть про співачку під її кількома останніми постами:

  • “Совість! Совість ще забула одягти”
  • “Яка бридка. Московія вже для тебе безпечне місце?”
  • “Люди проміняли совість на шмотки…”
  • “Кілька твоїх пісень були дуже навіть нічого. І коли ти за мир була, я теж підтримувала. Але зараз вони влаштували війну в нашій родині. Тут вже або ти продаєшся, або ти залишаєшся людиною. Ти обрала. Удачі з цим вибором!”
  • “М-да, інших тем немає у людини… Ніби війна не в її країні…”
  • “До чого це? Будь людиною, Аня”

Хто така Maruv

Співачка, яка народилася в місті Павлоград Дніпропетровської області. Музичну кар’єру в напрямку поп та електронної музики почала будувати саме в Україні, з 2018 року виступає сольно. Останні роки живе і працює в Росії. Тісно співпрацює з путіністом Філіпом Кіркоровим.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.