Головна Новини Про ліквідацію руйнувань освітніх і медзакладів Хмельницької громади

Про ліквідацію руйнувань освітніх і медзакладів Хмельницької громади

by Max
Про ліквідацію руйнувань освітніх і медзакладів Хмельницької громади

Влада прозвітувала про виконану роботу за тиждень.

У Хмельницькій громаді тривають роботи з ліквідації наслідків ворожої атаки, яка відбулася під ранок 13 травня. Тоді вибуховою хвилею було пошкоджено тисячі будівель. Постраждали житлові будинки, освітні, медичні заклади, підприємства у кількох мікрорайонах міста та навколишніх селах.

Нещодавно, місцева влада повідомляла, що матеріали для відновлення житла отримали понад вісім сотень господарств. Зокрема, постраждалим домогосподарствам видали понад 4000 листів шиферу, 2000 квадратних метрів скла, 1200 квадратних метрів покрівельного профнастилу, а також пиломатеріали покрівельні, OSB плити, плівку поліетиленову. Відремонтували 12 покрівель в багатоквартирних будинках.

Тепер міський голова Олександр Симчишин розповів про пошкодження освітніх і медичних закладів після вибухів та як їх ліквідовують. За його словами, постраждало 39 закладів освіти: 6 ПТУ, 24 школи, 9 садочків.

«Пошкоджено 402 вікна, 34 дверей, стелю 9 закладів, дахи на 5 закладах. Оновили стелю у 5 закладах, замінили шиферне покриття у 3 закладах. Засклили більше 100 вікон», – зазначив посадовець.

Також різного ступеня руйнувань зазнали 7 приміщень клубних закладів, 2 бібліотеки-філії. Ліквідація наслідків триває.

По медичних закладах теж ведеться робота. Отримали пошкодження вікна в амбулаторії №13 ( Шаровечка), медичного пункту сіл Малашівці та Мацьківці, підвісна стеля та дверна фурнітура амбулаторії №8 (вулиця Волочиська), шиферне покриття і стеля медичного пункту села Малашівці. Пошкоджено вікна та підвісні стелі приміщення амбулаторії №14 у села Олешин та амбулаторії №7 по вулиці проспект Миру,61. Пошкоджено вікна поліклінік №4 та №6, приміщення поліклініки №5 (Волочиська). Постраждали також міська дитяча лікарня та перинатальний центр.

«Щиро дякую за допомогу у ліквідацій наслідків з першого дня громадам Сатанова, Старокостянтинова, Шепетівки, Славути, Меджибожа, Кам’янця-Подільського. Дякую за активну допомогу благодійникам, міжнародним партнерам. Зараз напрацьовуємо проєкти рішень про нульові ставки плати за оренду, земельного податку, сервітути для бізнесу, який постраждав. А також виплату часткової матеріальноі допомоги для мешканців. Вносимо зміни до бюджету 2023 і відновлюємо матеріальний резерв», – додає Олександр Симчишин.

Нагадаємо, раніше міський голова заявив, що це найбільші пошкодження в міській громаді з початку повномасштабної війни. Внаслідок атаки поранено близько 30 десятків людей.  Також постраждали села Чорноострівської громади. Зокрема, в епіцентрі лиха опинилося село Грузевиця.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.