Головна Новини Президент відзначив медаллю двох енергетиків з Хмельниччини

Президент відзначив медаллю двох енергетиків з Хмельниччини

by Max

Державні відзнаки отримали Олександр Мирошніченко і Тетяна Хлонь.

З нагоди Дня енергетика президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами фахівців енергетичної галузі. Серед них – два представники Хмельниччини. Відповідний указ оприлюднено на сайті офіційного онлайн-представництва глави держави.

Медалі «За працю і звитягу» отримали працівники Хмельницької АЕС: майстер дільниці Олександр Мирошніченко та машиніст-обхідник цеху Тетяна Хлонь.

«Вагомий внесок у розвиток і забезпечення діяльності енергетичного комплексу в умовах воєнного стану, особисту мужність і самовідданість, виявлені у ліквідації наслідків аварій на об’єктах енергетичної інфраструктури, сумлінне виконання професійного обов’язку», – йдеться в указі.

Варто зазначити, що медаль «За працю і звитягу» вручають за вагомий особистий внесок у розвиток економічної, науково-технічної, соціально-культурної, військової, державної, громадської та інших сфер діяльності, багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків.

Читайте також: Ексректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Огієнка отримав звання «Почесний громадянин міста»

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.