Головна Політика Президент Канади, Джастін Трюдо, прибув до Києва з офіційним візитом – МЗС повідомляє

Президент Канади, Джастін Трюдо, прибув до Києва з офіційним візитом – МЗС повідомляє

by Max
Президент Канади, Джастін Трюдо, прибув до Києва з офіційним візитом – МЗС повідомляє

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо 10 червня прибув до Києва, повідомив у твіттері заступник міністра закордонних справ України Андрій Мельник.

«Ласкаво просимо в Україну, пане прем’єр-міністре Джастіне Трюдо», – написав Мельник й оприлюднив фото із зустрічі Трюдо на вокзалі в Києві.

Подробиці візиту наразі невідомі, заздалегідь про нього не інформували.

Канада разом з іншими країнами долучилася до підтримки України на тлі повномасштабного вторгнення Росії.

У квітні Міністерство оборони Канади оголосило про новий пакет військової допомоги Україні на 39 мільйонів канадських доларів (понад 28,8 млн доларів США). У міністерстві додали, що всі вісім бойових танків Leopard 2, переданих Канадою Україні, були доставлені до Польщі, і що Канада направила трьох інструкторів для навчання українських танкістів.

На початку травня президент України Володимир Зеленський повідомив про телефонну розмову з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, під час якої, за його словами, йшлося про програму довготермінової оборонної співпраці між країнами.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.