Головна Новини Прем’єра у театрі Старицького: хмельничанам покажуть авантюрну комедію

Прем’єра у театрі Старицького: хмельничанам покажуть авантюрну комедію

by Max

Нову постановку приурочили до Міжнародного дня театру та ювілею хмельницького артиста Миколи Валівоця.

Напередодні Міжнародного дня театру, який у світі відзначають 27 березня, у Хмельницькому покажуть нову виставу. На сцені театру Старицького відбудеться прем’єра авантюрної комедії «#SENIOR_на_МІЛЬЙОН» за п’єсою італійських драматургів Скарначчі й Тарабузі.

У театрі зазначають, що нова вистава має стати «віддушеною» для сучасної людини. Глядачам обіцяють інтригуючі події та вишуканий гумор, а доповнить атмосферу живий спів і музика від оркестру, який перебуватиме безпосередньо на сцені.

Головний режисер театру Старицького Сергій Гусаков нині продовжує захищати Україну на війні. Тож нову постановку на замовлення хмельницького театру підготував Євген Курман, який є головним режисером Миколаївського академічного художнього театру.

Режисер поставновки – заслужений діяч мистецтв України Євген Курман.

«Театр звернувся до цієї п’єси, на мою думку, дуже правильно. Зараз такий тяжкий час, коли відбувся національний стрес, почали говорити, що глядачам потрібний легкий матеріал. Я ж тут уточню: вважаю, що потрібний такий сценічний матеріал, який би дозволив відчути життя повною мірою. Щоб там було все: і кохання, і журба, і любов, і пристрасть, і драма. Саме відчуття життя повною мірою, дарує відчуття і можливість жити людям далі та боротися з всілякими негараздами. А п’єси італійського неореалізму гарно для цього підходять», – говорить Євген Курман.

Гру акторів доповнять живою музикою оркестру.

За словами режисера, «#SENIOR_на_МІЛЬЙОН» – історія про людину, яка не може знайти свого місця в світі. Вона народилася в бідних кварталах Неаполя, а за своєю природою – аристократ. У середовищі аристократів їй не вистачає походження, а для середовища, де вона мешкає, її внутрішній світ значно багатший. Драма і щастя цієї людини і є предметом сюжету вистави.

Головну роль – Леонідо Папагатто виконає заслужений артист України Микола Валівоць. Вистава стане бенефісом актора, який 17 березня відзначив 70-ий ювілей.

Микола Валівоць працює в театрі з 1977 року.

За сюжетом, Леонідо Папагатто – голова сім’ї, який заробляє тим, що працює «людиною з вищого світу». Тобто в його обов’язки входить відвідування вишуканих заходів у відповідному образі. Натомість своєрідним заробітком за подібну працю для чоловіка є різноманітні смаколики, які він забирає з собою з вечірок. Для його родини цього замало. Тож навіть тістечка, викрадені Леонідо, вони перепродують. Щоб покращити фінансове становище родини, чоловік наважується на масштабну аферу. Його сім’я має зіграти роль неблагополучної для отримання коштів від благодійного фонду. Та ніхто не очікував, що ця історія може обернутися на справжній детектив.

Прем’єра комедії «#SENIOR_на_МІЛЬЙОН» відбудеться 26 та 29 березня. Початок о 18:00.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.