Головна Life style Правильний маринад для скумбрії перед запіканням

Правильний маринад для скумбрії перед запіканням

by Max

Якщо ви хочете замаринувати скумбрію для того, щоб запекти на грилю, то запам’ятайте важливе правило. Для того, щоб риба не була сухою, лимонний сік та сіль варто додавати після приготування, а як маринувати — читайте далі.

Подробиці

Скумбрія має свій характерний рибний смак. Якщо зав’язати очі і дати її спробувати, то вгадають 10 з 10. У літній час страви на грилю чи мангалі користуються популярністю, адже це дуже смачно. М’ясо, овочі і, звісно, риба, що приготовлені на грилю, розлітаються з тарілок найшвидше.

Щоб приготувати смачну скумбрію, її потрібно правильно замаринувати. Ідеальний маринад на 1 рибину — це 3 ст.л. соєвого соусу та 1 ст.л. натуральної приправи до риби або лимонного перцю. Натираємо очищене філе спеціями, а потім заливаємо соусом і забуваємо на 30-40 хвилин. Цього часу достатньо, щоб риба стала готовою до гриля.

Випікаємо на режимі “М’ясо, риба”, високий температурний режим, протягом 10 хвилин — не довше, щоб м’ясо не було сухим. Готову рибу трішки на смак можна підсолити та збризнути соком свіжого лимона.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.