Головна Новини Правоохоронцям Кам’янеччини передали нові службові автомобілі

Правоохоронцям Кам’янеччини передали нові службові автомобілі

by Max

Автівки отримали від міжнародних партнерів у рамках реалізації другого етапу проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Вчора, 9 жовтня, у Кам’янці-Подільському передали 45 автомобілів для правоохоронців. Автівки придбали завдяки реалізації другого етапу пілотного проєкту «Поліцейський офіцер громади», до якого Хмельниччина долучилася у 2019 році. З того часу кількість громад, які прагнули мати свого шерифа, стрімко зростала.

Як йдеться у повідомленні секторі комунікації Головного управління Нацполіції області, Кам‘янеччина стала першим районом області, яка повністю перейшла на обслуговування поліцейськими офіцерами громад. Відтепер на усіх 15 тергромадах працюватиме 59 шерифів. Загалом вони обслуговууватимуть 330 населених пунктів, в яких проживають понад 260 тисяч мешканців.

У поліції зазначають, що це другий етап реалізації цього проєкту, тепер шерифи мають ширші повноваження, до яких додаються і безпека дорожнього руху, і контроль у сфері дозвільної системи, і ювенальна превенція. Жителям громади не потрібно буде їхати в районний центр за поліцейськими послугами: шерифи постійно будуть у громадах та завдяки високомобільній автівці прибуватимуть на виклики за лічені хвилини.

Сучасні автівки були отримані від міжнародних партнерів. А додаткове обладнання на транспортних засобах встановили за рахунок обласного бюджету, на що було виділено майже 5 мільйонів гривень. Перехід на повне обслуговування території поліцейськими офіцерами громад в області ще буде тривати.

У Кам’янці-Подільському ключі від нових автівок та помпові рушниці правоохоронцям вручило керівництво області. До присутніх звернувся керівник обласної поліції Руслан Герасимчук.

«Я з впевненістю можу сказати, що цей проєкт став найуспішнішою формою співпраці поліції і громади, спрямованою на забезпечення якісних умов життя, безпеки громадян і швидкого реагування на будь-які ситуації. Він дав можливість людям навіть у найвіддаленіших куточках області відчувати себе у безпеці в такий непростий для нас усіх час», – зазначив правоохоронець.

Читайте також: У школах Хмельницького облаштували сучасні укриття: який вигляд мають

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.