Головна Новини Право оренди на два приміщення в центрі Хмельницького виставили на аукціон

Право оренди на два приміщення в центрі Хмельницького виставили на аукціон

by Max

Всі приміщення планують передати в оренду на п’ять років.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради оголосило кілька торгів щодо передачі в оренду нежитлових приміщень, в тому числі в центрі міста на вулиці Кам’янецькій.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Зокрема, на аукціон виставили право оренди нежитлового приміщення загальною площею 175,2 квадратних метрів по вулиці Кам’янецькій, 2. Мова йде про приміщення, які прибудовані до будинку побуту.


Приміщення по вулиці Кам’янецька, 2 Фото:prozorro.sale

Вхід в приміщення окремий, здійснюється з дворового фасаду будівлі (із закритої дворової території). Раніше приміщення використовував Департамент освіти та науки міськради.

У переможця торгів буде можливість здати приміщення в суборенду. Стартова місячна орендна плата становить 28 тисяч 93 гривні. Аукціон запланований на 13 травня.

Ще одне приміщення, яке планують передати в оренду, розташоване за адресою: вулиця Кам’янецька, 72. Загальна площа приміщення 36,8 квадратних метрів.

Нежитлове приміщення розташоване в цоколі п’ятиповерхового житлового будинку . Вхід в приміщення загальний здійснюється з дворового фасаду будівлі (через під’їзд). Раніше приміщення використовувалось як зал для занять спортом.


Приміщення по вулиці Кам’янецька, 72. Вид зсередини. Фото:prozorro.sale

Стартова місячна орендна плата 4 232 гривні. Дата проведення аукціону 24 квітня.

Окрім приміщень в центрі міста є і інші актуальні аукціони з передачі приміщень в оренду, яке проводить управління житлової політики і майна Хмельницької міськради.

Так, планується аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вулиці Інститутській, 5. Корисна площа приміщення 56,6 квадратних метрів, а загальна 77 квадратних метрів. Вхід в приміщення загальний, здійснюється з головного фасаду будівлі.


Приміщення на Інститутській,5. Фото: prozorro.sale

Раніше це приміщення використовував підприємець для надання фотопослуг. Стартова місячна орендна плата 4331 гривні. Дата проведення аукціону 23 квітня.

На повторний аукціон виставили право оренди на приміщення по Старокостянтинівському шосе, 12 загальною площею 56,2 квадратних метрів. Перший раз аукціон не відбувся через відсутність пропозицій. В повідомленні про проведення торгів зазначено, що приміщення потребує ремонту. Попереднім орендатором було ПАТ “Укртелеком”.

Стартова місячна орендна плата становить 1896 гривень. Дата проведення аукціону 17 квітня.

Ще одне приміщення для передачі в оренду має загальну площу 10,2 квадратних метрів та розташоване на вулиці Зарічанській, 22/1. Нежитлове приміщення вбудоване, розташоване на першому поверсі дев’ятиповерхової житлової будівлі. Вхід в приміщення окремий. Аукціон запланований на 22 квітня, а стартова ціна місячної орендної плати 681 гривня.

Крім того, ще одне приміщення, яке планують передати в оренду, розташоване за межами міста – у Давидківцях.


Приміщення у Давидківцях. Фото: prozorro.sale

Мова йде про передачу в оренду нежитлового приміщення корисною площею 58,4 квадратних метрів (загальною площею 75,9 квадратних метра) на вулиці Незалежності, 58, неподалік центру села. Головний фасад будівлі виходить на вулицю Гавришка. Вхід в приміщення загальний, здійснюється з бічного входу будівлі. Приміщення потребує ремонту.

Стартова місячна орендна плата 1414 гривень. Дата аукціону 29 квітня.

Всі приміщеня планують передать в оренду на п’ять років

Нещодавно Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради віддало в оренду приміщення, які розташовані під мостом через річку Південний Буг на вулиці Кам’янецькій. Вартість місячної оренди склала 39 тисяч гривень.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.