Головна Новини Пожежі у Хмельницькому: на Соборній горіла квартира, на Озерній – очерет

Пожежі у Хмельницькому: на Соборній горіла квартира, на Озерній – очерет

by Max

В обох випадках люди не постраждали.

Минулого вечора хмельницькі рятувальники приборкали дві пожежі в обласному центрі. Як розповідають в обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій, о 20-ої годині їм надійшло повідомлення про пожежу очерету, що в мікрорайоні Озерна.

Вогонь швидко поширювався сухою рослинністю і рятувальники, прибувши на місце події, негайно приступили до ліквідації займання. Займання ліквідували за 20 хвилин, вогонь охопив площу 300 квадратних метрів.

Горіло 300 “квадратів”.

«Вже о 20:05 на вулиці Соборна виникла пожежа в квартирі на п’ятому поверсі. Рятувальники за допомогою механізованого інструменту та автодрабини потрапили в квартиру та приступили до ліквідації загоряння», – йдеться у повідомленні.

Пожежу вдалося приборкати на площі 10 квадратних метрів, не допустивши подальшого поширення полум’я на сусідні квартири. В обох випадках обійшлося без жертв.

На Соборній горіла квартира.

Займання ліквідували пожежники.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.