Головна Новини Пожежі на Хмельниччині: вогонь забрав життя двох людей

Пожежі на Хмельниччині: вогонь забрав життя двох людей

by Max

Ймовірні причини трагедій – порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації печей.

На Хмельниччині під час ліквідації пожеж минулої доби, 13 травня, вогнеборці виявили тіла чоловіка та жінки. Про це повідомляють в пресслужбі Головного управління з Надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області.

Одна з пожеж зі смертельними наслідками сталася в селі Карасиха на Шепетівщині. Тут загорівся житловий будинок. Ймовірна причина займання – порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації печі. На місці пожежі вогнеборці виявили тіло чоловіка 1973 року народження.

Ще одна пожежа з летальним наслідком, про яку сайт «Є ye.ua» повідомляв раніше, сталася в селі Соснівка Шепетівського району. Під час ліквідації пожежі в літній кухні вогнеборці виявили тіло жінки 1970 року народження. Ймовірна причина займання – також порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації печі.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.