Головна Новини Потрапив під мінометний обстріл: у Хмельницькому попрощалися з Віталієм Гнипелем

Потрапив під мінометний обстріл: у Хмельницькому попрощалися з Віталієм Гнипелем

by Max

Чоловік загинув у перший день весни на Донеччині.

Вчора, 7 березня, в Хмельницькому попрощалися з полеглим захисником Віталієм Гнипелем. Герой народився та проживав у селі Лугове, що на Ярмолинеччині. У вересні чоловік відправився захищати Україну у складі 77-ї окремої аеромобільної бригади, але першого березня загинув.

Як розповідає ТРК «Місто», воїн помер від осколкового поранення на Бахмутському напрямку. Герою навіки залишиться 33 роки.

«Казав, що буде бити гадів. А я казав йому, що разом перемогу зустрінемо. Але не вийшло», – говорить дідусь захисника Микола Марцеха.

Про Віталія розповідають як доброго, працелюбного та веселого хлопця. На прощання з ним прийшли багато його друзів та знайомих.

«Майже рік тому, після того як почалася війна, ми з ним їхали в автобусі, говорили. Вік казав: якщо призвуть, то піде, не побоїться. Його призвали і він пішов, – каже друг загиблого Олександр. – Накрило його, осколок попав в шию. Я коли дізнався, то не повірив».

«У нашому селі він залишив в кожному дворі свою частинку, свою роботу. Він завжди був на позитиві, – згадує побратим Героя, односельчанин із позивним «Вусатий». – Він дзвонив і казав: «Я вже шість танків поклав». Був мінометний обстріл. Вони перший раз вийшли – все було добре. Другий раз повернулися на те саме місце і просто не встигли вийти».

У Віталія залишилися мама, брат, сестра, племінниці, дідусь і бабуся.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.