Головна Новини Посилити армію кожною гривнею: розпочалася благодійна акція зі збору монет від Нацбанку

Посилити армію кожною гривнею: розпочалася благодійна акція зі збору монет від Нацбанку

by Max

На потреби ЗСУ збирають розмінні монети у 10 та 50 копійок, а також обігові монети номіналами 1, 2, 5 та 10 гривень.

Відсьогодні, 4 вересня, розпочалася благодійна акція зі збору монет «Смілива гривня» від Нацбанку України. Це ініціатива, яка має на меті об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги силам оборони України. «Смілива гривня» проводиться вже вдруге та триватиме до 30 листопада цього року.

У межах акції Нацбанк пропонує українцям здавати монети, що перебувають в обігу: розмінні монети 10 та 50 копійок, а також обігові монети номіналами 1, 2, 5 та 10 гривень. Це стосується і банкнот з відповідним номіналом.

Обмеження становлять лише монети у 1, 2, 5 та 25 копійок. Проте, якщо у вас вдома лишилися саме ці монети і ви не можете ними розрахуватися, то у ва ще є час до 30 вересня включно, щоб обміняти гроші у відділеннях уповноважених банків. А потім переказати отримані кошти на потреби Збройних сил України. Адреси банківських установ, які здійснюють такий обмін, можна дізнатися в будь-якому ближчому до вас відділенні банку. В акції приймають участь чотири банківських установи: ПриватБанк, Ощадбанк, Райффайзен Банк та ПУМБ.

Як зазначено на сайті проєкту, минулого року учасники акції зібрали майже 5 мільйонів гривень у вигляді монет. Збір монет тривав протягом трьох місяців по всій Україні – з 1 серпня до 31 жовтня. Зібрані кошти були перераховані на спеціальний рахунок у Національному банку України, створений для потреб оборони України. Від початку повномасштабної війни на нього було переказано понад 28 мільярдів гривень.

Перелік відділень та деталі благодійної акції «Смілива гривня» за посиланням.

Читайте також: У Хмельницькому проведуть гонки вгору на велосипедах

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.