Головна Новини Посмертну нагороду передали доньці загиблого захисника Олександра Самойлика з Теофіпольщини

Посмертну нагороду передали доньці загиблого захисника Олександра Самойлика з Теофіпольщини

by Max
Посмертну нагороду передали доньці загиблого захисника Олександра Самойлика з Теофіпольщини

Загинув Герой 2 липня 2022 року, отримавши смертельне поранення на Донеччині.

На Теофіпольщині посмертну нагороду захисника України Олександра Самойлика передали доньці загиблого. Як повідомляють в Теофіпольській селищній раді, воїна нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Олександр Самойлик – захисник України, який загинув в російсько-українській війні.

Народився він 15 квітня 1975 року. Закінчивши Шибенську загальноосвітню школу та Теофіпольське СПТУ-34 розпочав свою трудову діяльність. До 2017 року працював на посаді працівника комунального підприємства «Теофіпольський стадіон.

У 2017 році Олександра Самойлика призвали на військову службу за контрактом. Він був учасником АТО. Неодноразово відзначався керівництвом військової частини подяками та нагородами. Службу проходив на посаді механіка – водія 2 гірсько-штурмового відділення 1 гірсько-штурмової роти.

Загинув Олександр Самойлик 2 липня 2022 року отримавши смертельне поранення на Донеччині.

До теми: На Хмельниччині трьом родинам загиблих воїнів передали державні нагороди

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.