Головна Life style Поради, що врятують смак старої картоплі

Поради, що врятують смак старої картоплі

by Max

Стара картопля у березні вже не дуже радує смаком. Щоб її приготування потішило господинь, треба скористатися перевіреними порадами.

Подробиці

Для того, щоб повернути смак старій картоплі, достатньо під час варінні додати у воду 1 ч.л. оцту, 3 зубчики часнику та лавровий лист. Але не забувайте після приготування витягнути лавровий листок, щоб він не дав гіркий присмак страві.

Деруни краще виходять саме зі старої картоплі. Взимку та навесні саме час готувати оладки. Щоб натерта сира картопля не потемніла, її потрібно розмішати з невеликою кількістю молока. На 10 великих картоплин достатньо 50 мл молока.

Якщо ви хочете покращити смак та аромат картопляного пюре, тоді його краще збивати вручну, а не міксером, який лише допоможе зробити пюре пишним, але не збереже смак.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.