Головна Новини Понад три мільйони гривень хочуть отримати у Волочиську від продажу земельної ділянки

Понад три мільйони гривень хочуть отримати у Волочиську від продажу земельної ділянки

by Max

Ділянка розташована в північно-західній частині міста.

Волочиська міська рада виставила на продаж земельну ділянку площею 6,5 гектара та стартовою вартістю 3,2 мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про продаж земельної ділянки площею 6,5 гектара для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства із категорії земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони. Ділянка розташована в північно-західній частині Волочиська.

Розмір гарантійного внеску для участі в аукціоні 962 тисячі гривень.

Дата проведення аукціону 26 вересня.

Раніше сайт “Є” писав, що у червні Шепетівська міська рада виставила на продаж відразу шість земельних ділянок несільськогосподарського призначення. Зокрема, за три мільйона гривень продали ділянку поряд з цукровим заводом.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.