Головна Новини Понад два мільйони витратять на ремонт вулиці Будівельників у Хмельницькому

Понад два мільйони витратять на ремонт вулиці Будівельників у Хмельницькому

by Max

Роботи планували провести ще торік.

Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради оголосило торги на проведення першої черги ремонту вулиці Будівельників. Очікувана вартість робіт 2,54 мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Провести ці роботи планували минулого року, навіть оголошували торги, але зрештою закупівлю відмінили.

Перед початком робіт заплановано зробити обрізку та видалення аварійних дерев, викорчують 28 пеньків, розібрати старе покриття.

Також заплановано оновити асфальт, влаштувати тротуари з плит “римський камінь”. Крім того, будуть укладати попереджувальні тактильні плити.

Аукціон планують провести 19 квітня. А роботи мають бути завершені до 1 листопада 2023 року.

Раніше сайт “Є” писав, що Управління житлово-комунального господарства Шепетівської міської ради оголосило тендери на проведення ремонту доріг та тротуарів на території міста. Загальна очікувана вартість робіт понад 22 мільйони гривень.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.