Головна Новини Понад два десятки тролейбусів обладнали новими валідаторами: коли запрацює система

Понад два десятки тролейбусів обладнали новими валідаторами: коли запрацює система

by Max

Тепер у всіх тролейбусах буде три валідатори.

У хмельницьких тролейбусах триває процес заміни валідаторів на нові. Система нового оператора з обслуговування е-квитка запрацює першого березня, повідомив заступник міського голови Хмельницького Микола Ваврищук.

З його слів, тепер у всіх тролейбусах буде три валідатори: по одному на кожні двері. Вони матимуть функцію оплати електронним квитком, картою та телефоном. При цьому, за умови оплати е-квитком, з’явиться можливість побачити на екрані суму знятих за проїзд коштів і залишок на рахунку.

Таке обладнання вже встановили у понад 20 тролейбусах. До 1 березня планують завершити обладнання.

Найближчим часом у місті запрацює офіс нового оператора е-квитка «CityCard». Нині вже працює колцентр компанії. Звертатися можна за номером телефону: 0930631100.

Нагадаємо, що договір зі старим оператором е-квитка завершився 1 лютого. У результаті конкурсного відбору визначили нового. Ним стала луцька компанія «СІТІ КАРД СИСТЕМ».

Замінювати пластикові картки е-квитка не потрібно, усі вони працюватимуть у новій системі. Натомість, якщо на них залишились кошти з рахунків старого оператора, потрібно їх повертати. Про процедуру повернення сайт «Є» писав тут.

Навіщо замінювати валідатори

Компанії, які займаються обслуговуванням е-квитка, використовують власну електронну систему й обладнання. Кожна з електронних систем має функціонал та види послуг, притаманні лише їй.

Коли з оператором е-квитка завершується договір, припиняється обслуговування у старій системі («Герц»), натомість – починається у новій («СІТІ КАРД СИСТЕМ»). Це і передбачає заміну валідаторів, перехід у новий застосунок. Також це є причиною, чому потрібно здійснювати процедуру повернення коштів, що зберігались на особистих рахунках, коли оператором е-квитка був «Герц», уточнив у коментарі сайту «Є» Микола Ваврищук.

Він підкреслює, що валідатори оператор встановлює за власний рахунок, кошти з бюджету громади на це не витрачають.

Читайте також: На Хмельниччині запроваджують заборону на вилов щуки

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.