Головна Новини Понад два десятки потерпілих звернулися по допомогу до медиків після нічних вибухів

Понад два десятки потерпілих звернулися по допомогу до медиків після нічних вибухів

by Max

Двоє людей госпіталізовані.

Кількість травмованих людей, які постраждали внаслідок ворожої атаки Хмельниччині, зросла. Станом на 12:30 13 травня зафіксовано 21 постраждалий. Як повідомив виконувач обов’язків голови Хмельницької ОВА Сергій Тюрін, двоє людей госпіталізовані, іншим надано медичну допомогу та відпущено додому,

«Сьогодні ворог вчергове атакував Хмельниччину ударним дроном, влучивши в один із «об‘єктів критичної інфраструктури області, який розташований поза межами населених пунктів. Однак станом на зараз маємо 21-у постраждалу особу», – зазначив він.

Нагадаємо, станом на 9:30 у Хмельницькому було 11 поранених людей.

В населених пунктах, які розташовані поблизу від епіцентру удару, потужними вибуховими хвилями завдано пошкоджень цивільним об‘єктам: вибиті вікна, двері, пошкоджені дахи. Зокрема, пошкоджено навчальні, медичні та культурні заклади, адміністративні будівлі, промислові об’єкти, багатоповерхові та індивідуальні житлові будинки.

Додамо, у Хмельницькому  визначено локації, де можна подати заявки про пошкодження житла, а також отримати допомогу і матеріали для відновлення ( плівка, скло, шифер).

Читайте також: Хмельниччину атакували «шахедами» – командування Повітряних Сил

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.